Hlavní menu:

Podmenu:Autodrom Kyje

 
Autodrom Kyje
Autodrom Kyje

Důvodem proč společnost Autodrom Most chce stavět autodrom v sousedství hřbitova v Kyjích začíná být jasnější. Poslanecká sněmovna schválila nové paragrafy, které prošly jako "přílepek" k zákonu o autoškolách.

(4 články)

 
03.04.2008, kategorie: Autodrom Kyje

Proč se plánuje výstavba autodromu v Kyjích?

Důvodem proč společnost Autodrom Most chce stavět autodrom v sousedství hřbitova v Kyjích začíná být jasnější. Poslanecká sněmovna schválila nové paragrafy, které prošly jako "přílepek" k zákonu o autoškolách, který si vynutil Brusel proto, aby Češi zavedli přísnější školení pro řidiče z povolání. Zákon platí od dubna, část s odmazáváním bodů od září 2008. Celý článek ...

18.12.2007, kategorie: Autodrom Kyje

Lidé se obávají autodromu vedle hřbitova - Pražský deník

Hluk rozjíždějících se aut a zápach výfukových plynů pod okny rodinných domů. Plán radnice dlouhodobě pronajmout čtyři parcely vedle hřbitova v Broumarské ulici firmě Autodrom Most jitří emoce místních obyvatel. Lidé se bojí, že se soukromou společností, která by v budoucnu mohla pozemky od obce i odkoupit, přijde do Prahy 14 také autodrom, což by znamenalo podstatné zvýšení dopravního zatížení. Blíže viz droj:Pražský deník 18.12.2007.Blíže viz také diskusní fórum:Autodrom v Kyjích, Ještě jednou autodrom, Protest Strany zelených proti autodromu,Autodrom v Kyjích u hřbitova.

30.11.2007, kategorie: Autodrom Kyje

Protest Strany zelených proti autodromu v Kyjích

Usnesením Rady MČ Praha 14 č. 656/RMČ/2007, k žádosti odboru obchodních aktivit MHMP, vyslovila Rada MČ Praha 14 souhlas se záměrem úplatného převodu či pronájmu pozemků (mezi kyjským hřbitovem a Laktosem) společnosti AUTODROM MOST, a. s. Členové ZO SZ nesouhlasí, spolu s dalšími občany, s tímto záměrem. Víceviz odkaz zde.

19.11.2007, kategorie: Autodrom Kyje
Pozemky u hřbitova v Kyjích mohou být prodány společnosti AUTODROM Most

Pozemky u hřbitova v Kyjích mohou být prodány společnosti AUTODROM Most

Usnesením Rady MČ Praha 14 č. 656/RMČ/2007 k žádosti OOA MHMP o stanovisku k dlouhodobému pronájmu pozemků parc. č. 2651, 2652/1, 2654 a 2655 v k. ú. Kyje společnosti AUTODROM MOST, a. s., se sídlem Tvrzova 5, Most a úplatnému převodu či pronájmu předmětných pozemků formou výběrového řízení Rada MČ Praha 14, i přes nesouhlasné vyjádření odborných útvarů (nesoulad umístění s územním plánem, umístění nadřazené sítě technické infrastruktury, včetně ochranných a bezpečnostních pásem, překročení imisních limitů, další nárůst liniové dopravy v této lokalitě i bez tohoto záměru (obytná zástavba v okolí) a umístěné v těsné blízkosti Kyjského hřbitova) vyslovila souhlas, s tímto záměrem MHMP, pronajmout nebo prodat tyto pozemky společnosti AUTODROM MOST, a. s. Celý článek ...

 

Diskuzní fórum

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

Zatím tu není žádný diskuzní příspěvek.

Pro aktivní účast v diskuzích je potřeba se nejdříve přihlásit do systému.

© Kyjský občanský klub, Kontakt: kyjeok (zavináč) seznam (tečka) cé zet
© Design, redakční systém: Webdesignum 2008 - 2011